Amaris Hotel Lebak Bene

23 termínů
od 25 090 Kč

Amaris Hotel Lebak Bene

Snídaně

Letecky

Ibis Styles Bali Benoa

29 termínů
od 25 442 Kč

Ibis Styles Bali Benoa

Snídaně

Letecky

Bumi Ayu Bungalows

269 termínů
od 25 902 Kč

Bumi Ayu Bungalows

Snídaně

Letecky

Bali Sandy Resort

12 termínů
od 26 190 Kč

Bali Sandy Resort

Snídaně

Letecky

Parigata Resort & Spa

359 termínů
od 27 108 Kč

Parigata Resort & Spa

Bez stravy, Snídaně

Letecky

Prime Plaza Hotel Sanur

340 termínů
od 27 912 Kč

Prime Plaza Hotel Sanur

Snídaně

Letecky

Kompletní nabídka Bali * Bali poznávací zájezdy

Benoa * Kuta * Kuta Seminyak * Nusa Dua * Sanur * Tanah Lot * Ubud

Zajímavé stránky

First minute * Last minute * Hotely na pláži * Nejlepší TOP hotely

Německé cestovní kanceláře

Bali - německé cestovní kanceláře

Indonésie se rozkládá v délce 5 200 km. Žije zde přes 255 milionů obyvatel a je tedy Indonésie čtvrtou nejlidnatější zemí světa. Bali - indonéská provincie leží ve skupině Malých Sund, mezi ostrovy Jáva a Lombok. Bali je nejnavštěvovanějším ostrovem Indonésie. Největším vrcholem na tomto tajemném ostrově je sopka Agung (3 031 m.n.m.). Díky vulkanické činnosti jsou v této části ostrova pláže s černým pískem. Na jihu se nachází pláže s bílým pískem. Kolem ostrova je korálový útes, který láká všechny milovníky potápění. Podnebí na Bali je tropické a rovníkové. Pobřeží je teplejší a je ochlazováno mořskými větry. Sever ostrova je vlhký s častými mlhami a východní pobřeží je suché a slunečné. Do kulturní historie se Bali zapsala historií kávy.

Bali - dovolená

Navštivte jeden z nejkrásnějších ostrovů na světě a buďte svědky mnoha náboženských obřadů a folklorních i kulturních slavností. Na severu ostrova je několik sopek a ta nejvyšší — Agung (3 031 m) je zároveň i nejvyšším vrcholem Bali. Díky vulkanické činnosti jsou v této části pláže s černým pískem, zatímco na jihu je písek bílý. Kolem celého ostrova je korálový útes a podmořský svět kolem Bali je jedním z nejbohatších. Proto je Bali rájem pro potápěče a milovníky šnorchlování, surfování, raftingu.

Bali - dovolená s dětmi

Využijte času stráveného s dětmi. Hrajte si s nimi, dovádějte, povídejte. S těmi většími můžete jezdit na kole, potápět se, vystoupit na sopku, nebo sledovat tanec zdejších tanečnic. Čeká tu na Vás několik zábavních parků, akvárií, vodních světů, které Vašim dětem i Vám poskytnou dostatek zábavy.

Bali - ubytování a strava

Ubytováni můžete zvolit v luxusním hotelu, rodinné vilce, nebo levném hotelu. Záleží na Vaší peněžence. Základem všech pokrmů je rýže, zelenina, vejce tofu a různé druhy koření, malé porce masa, převážně skopového a kuřecího. Oblíbené jsou mořské plody. Národní specialitou je Nasi Goreng – smažená rýže s masem, mořskými plody, zeleninou a vejcem. Další typické jídlo je Nasi Campur a nudle Mie Goreng. Vyhlášené jsou i sladké pochoutky – flambovaný banán, pudink z černé nebo bílé rýže s kokosovým mlékem a palačinky. Typický alkoholický nápoj je Arak (palmová nebo rýžová pálenka), nebo Brem (rýžové víno).

Bali - zájezdy se slevou

Chcete poznat ostrov Bali? Vybrali jste správně. Neztrácejte čas a peníze a navštivte nás. Velmi rádi pro Vás zajistíme ubytování v místě, které jste si vybrali a vyhledáme tu nejvýhodnější slevu. Slevu pro rodiny s dětmi, novomanžele, seniory atd. Také First a Last minut.

dovolena 2022 - Bali
dovolena 2022 - Bali
dovolena 2022 - Bali
dovolena 2022 - Bali
dovolena 2022 - Bali
dovolena 2022 - Bali
dovolena 2022 - Bali
dovolena 2022 - Bali