Bellevue Sunbeach

2 last minute termíny
od 26 080 Kč

Bellevue Sunbeach

Snídaně

Letecky

Villa Tortuga

31 last minute termínů
od 26 690 Kč

Villa Tortuga

All inclusive

Letecky

Canimao

2 last minute termíny
od 27 360 Kč

Canimao

Bez stravy

Letecky

Playa Girón

2 last minute termíny
od 27 920 Kč

Playa Girón

Snídaně

Letecky

Dos Mares

2 last minute termíny
od 28 160 Kč

Dos Mares

Snídaně

Letecky

Pullman

2 last minute termíny
od 28 160 Kč

Pullman

Snídaně

Letecky

Kompletní nabídka Kuba * Kuba poznávací zájezdy

Kompletní nabídka letovisek Cayo Coco Cayo Ensenachos Cayo Guillermo Cayo Largo Cayo Santa Maria Guardalavaca Havana Santiago de Cuba Varadero

Zajímavé stránky

First minute * Last minute * Hotely na pláži * Nejlepší TOP hotely

Německé cestovní kanceláře

Kuba - německé cestovní kanceláře

Cayo Coco - německé CK * Havanna / Varadero / Mayabeque / Artemisa / P. del Rio - německé CK

Holguin / S. de Cuba / Granma / Las Tunas / Guantanamo - německé CK

Isla de la Juventud / Cayo Largo del Sur - německé CK

Santa Clara / Cienfuegos / S. Spiritus / Camagüey - německé CK

Kuba je největším souostrovím Velkých Antil. Většinu povrchu tvoří nížiny. Hornatější části můžeme najít pouze za západě, uprostřed a na východě ostrova. V jihovýchodní části Kuby se podél pobřeží rozprostírá pohoří Sierra Maestra, kde je nejvyšší hora ostrova – Pico Turquino – kolem 1974 m n.m.

Kuba - dovolená

Nejznámější a nejoblíbenější letoviska: jednoznačně Varadero, dále Cayo Coco – oblíbená oblast potápěčů, Cayo Guillermo - plameňáci, pelikáni, Cayo Largo – můžete spatřit mořské želvy a leguány, možnost potápění a vodních sportů, Holguin – koupání s delfíny a horská turistika. Výborná volba na dovolenou je Malý nebo Velký okruh Kubou.

Kuba - dovolená s dětmi

Většina hotelů nabízí veškeré nemotorizované vodní sporty, k dispozici bývají kajaky, šlapadla, windsurfing, menší katamarány a plachetničky, tenisové kurty, plážové sporty či půjčovnu kol.

Kuba - ubytování a strava

Většina hotelů leží přímo u pláže. Můžete vybírat mezi luxusním hotelovým resortem, menším rodinným hotelem, nebo v privátu. Vždy s dobrými službami. Zajímavosti kubánské kuchyně jsou divoké banány, které se připravují na sladko i slano, smažené, masa – vepřové, hovězí, drůbeží se marinují a grilují, ze zeleniny jsou to rajčata, papriky a česnek. Z nápojů je to celkem dobré pivo a koktejly z kubánského rumu, daikiri, Mojito, Cuba libre.

Kuba - zájezdy se slevou

Rozhodněte se rychle. Velmi ochotně pro Vás zajistíme dovolenou s velmi výhodnou slevou. Výrazné slevy při nákupu First minut, ale i Last minut, slevy pro seniory, děti do vybraných hotelů zdarma, pro skupiny.