Dorisol Estrelicia

160 last minute termínů
od 12 490 Kč

Dorisol Estrelicia

4 druhy stravy

Letecky

Atlantida

6 last minute termínů
od 13 240 Kč

Atlantida

Bez stravy, Snídaně

Letecky

Apartamentos Funchal


1 last minute termín
od 13 316 Kč

Apartamentos Funchal

Bez stravy

Letecky

Dorisol Mimosa

12 last minute termínů
od 14 990 Kč

Dorisol Mimosa

Snídaně, Polopenze

Letecky

Do Campo Hotel

39 last minute termínů
od 14 990 Kč

Do Campo Hotel

Snídaně, Polopenze

Letecky

Kompletní nabídka Portugalsko * Portugalsko poznávací

Algarve * Azorské ostrovy * Lisboa e Vale do Tejo

Madeira

Canico * Funchal * Porto Santo

Zajímavé stránky

First minute * Last minute * Hotely na pláži * Nejlepší TOP hotely

Německé cestovní kanceláře

Portugalsko - německé cestovní kanceláře

Azorské ostrovy - německé CK * Estoril - německé CK * Faro / Algarve - německé CK

Lisabon - německé CK * Madeira - německé CK * Porto - německé CK

Portugalsko je rozděleno do sedmi vnitrozemských provincií. Součástí portugalské republiky je i ostrov Madeira a Azorské ostrovy. Jižní pobřeží je tvořeno převážně písčitými plážemi a romantickými skalními útvary, severní část země bývá pro svůj hornatý charakter cílem vyznavačů horské turistiky. Na severu za údolím řeky Douro a urodnou provincií Minho vás uvítá romantický kraj Trás-os-Montes. Právě tento kout země se může považovat za kolébku portugalského národa, neboť zdejší historická města jako Braga, Porto či Braganc dávají návštěvníkovi možnost nahlédnout do fascinující minulosti země.

Portugalsko - dovolená

Algarve je nejjižnější provincie Portugalska a díky turistickému ruchu je nejznámější oblastí země. Podnebí i krajina je ze severu chráněná pohořím, a značně se liší od ostatních částí Portugalska. Díky úžasnému pobřeží a mírnému klimatu, které po celý rok ovlivňují teplé mořské a vzdušné proudy z nedaleké severní Afriky, patří k nejvyhledávanějším rekreačním oblastem v jižní Evropě.

Portugalsko - dovolená s dětmi

Nabídka sportů v Portugalsku je skutečně široká – je tu možnost surfingu, windsurfingu, potápění, rybaření, vodního lyžování i jachtingu, golfu. Severní část země bývá pro svůj hornatý charakter cílem vyznavačů horské turistiky.

Portugalsko - ubytování a strava

Ubytování si můžete vybrat v hotelu pro nenáročné klienty, v moderním hotelu, hotel pro kvalitní a klidnou rodinnou dovolenou, vždy s dobrými službami. A kuchyně? Obsahuje hodně masa a ryb, brambor a rýže, koření a zeleninu. Obliba velmi sladkých zákusků je dědictvím Arabů. Na zapití čaj, káva a vyhlášené portské víno a víno Madeira.

Portugalsko - zájezdy se slevou

Neotálejte a navštivte nás. Velmi ochotně pro Vás zajistíme dovolenou s velmi výhodnou slevou. Výrazné slevy při nákupu First minut, ale i Last minut, slevy pro seniory, děti do vybraných hotelů zdarma, pro skupiny.